ВОДООТПОРЕН ОСНОВЕН ТРЕНЧ МАНТИЛ СО ДВОРЕДНО ЗАКОПЧУВАЊЕ

Тренч мантил со јака. Ленти на рамениците. Долги ракави со ленти на манжетните. Паспулирани џебови на колковите и внатрешен џеб. Ремен од истата ткаенина. Среден заден шлиц на долниот дел. Предно дворедно закопчување.

5.990,00 MKD

Боја Крем-боја | 6518/310

Изберете величина

  • S
  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка
  • Опцијата „Проверете ја достапноста во продавниците“ е привремено деактивирана.

може да ви се допадне и