ВОДООТПОРЕН КОНТРАСТЕН ЕЛЕК СО ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ

1.190,00 ден
-49%
599,00 ден

Елек со V-изрез. Предно закопчување со патент под преклоп со нитни. Контрастни надворешни џебови со капачиња на предниот дел. Посебна водоотпорна ткаенина.

Кафеава | 5992/518

Изберете величина

Стави во кошничка