ВОДООТПОРЕН ЕЛЕК СО ЏЕБОВИ

1.190,00 ден
-49%
599,00 ден

Елек со V-изрез. Предно закопчување со патент. Надворешни џебови со капачиња и нитни на предниот дел и контрастна ткаенина на задниот дел. Посебна водоотпорна ткаенина.

Песок | 5992/517

Изберете величина

Стави во кошничка