ВОДООТПОРЕН ДВОСТРАН ЕЛЕК

Двостран ватиран елек со висока јака. Паспулирани џебови и предно закопчување со патент.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 50% рециклиран полиестер и 100% полнење од рециклиран полиестер.

2.590,00 MKD

Боја Со принт | 4341/730

Изберете величина

  • XS-S
  • M-L

Стави во кошничка

Процесирај нарачка