ВИСОКИ КАРО ЧОРАПИ

Високи чорапи со ребрести рабови. Кариран дезен.

249,00 MKD

Боја Црна | 2482/794

Изберете величина

  • 28-30
  • 31-33
  • 34-36
  • 37-40

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и