ВИСОКИ КАРО ЧОРАПИ

Високи чорапи со ребрести рабови. Кариран дезен.

249,00 MKD

Боја Црна | 2482/587

Изберете величина

  • 20-22
  • 23-25
  • 26-28

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и