ВЕЗЕН VARSITY БЛУЗОН

999,00 ден
-50%
499,00 ден

Маица со кружен изрез и кратки ракави со манжетни. Извезен слоган на предниот дел.

Сина / Идиго | 4729/761

Изберете величина

Овој производ е поголем од вообичаеното.

Стави во кошничка