ВЕЗЕН ЏЕМПЕР

Џемпер со заоблен изрез и долги ракави. Везено лого на градите. Ребрести рабови.

JOIN LIFE Care for fiber & water: најмалку 50% вискоза Join Life.

1.490,00 MKD

Боја Црна | 3284/305

Изберете величина

  • S
  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и