ВЕЗЕН ПОЛО БЛУЗОН

1.190,00 ден
699,00 ден

Блузон со поло јака и долги ракави со манжетни. Има предно закопчување со копчиња, везен слоган на градите и шлицови на долниот дел.

Боја: Крем-боја | 4805/610

Изберете величина

Стави во кошничка