ВАТИРАНА ТОРБИЧКА ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА ПРЕКУ РАМО

Торбичка за мобилен телефон во розова боја. Ватиран надворешен дел со штепови. Ремен со јазол за носење преку рамо. Внатрешен џеб за картички. Горни рачки. Магнетно копче.

Висина x Должина x Ширина: 22,5 x 13,5 x 4 cm.

1.290,00 MKD399,00 MKD-65%

Боја: Розова | 6672/610

Изберете величина

  • УНИВЕРЗАЛНА ВЕЛИЧИНА
Ќе ве информираме кога ќе го има на залиха

Стави во кошничка

Процесирај нарачка