ВАТИРАНА КАРИРАНА НАТКОШУЛА

Ватирана наткошула со јака и долги ракави. Предно закопчување со копчиња. Предни надворешни џебови. Странични шлицови на долниот дел.

1.790,00 MKD

Боја Розева | 8574/578

Изберете величина

  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и