БОМБЕР ЈАКНА ОД ТЕХНИЧКА ТКАЕНИНА СО ПАТЕНТ

1.490,00 ден

Бомбер јакна со висока јака и долги ракави. Предно закопчување со патент. Предни џебови.

Бела | 2878/606

Изберете величина

Овој производ е поголем од вообичаеното.

Стави во кошничка