БОДИ-МАИЦА НА РИГИ

Боди-маица со кружен изрез, кратки ракави, закопчување на рамото и закопчување со нитни на долниот дел.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 20% рециклиран памук.

Светлозелена | 3905/566

649,00 MKD-35%399,00 MKD
Артиклите во кошничката не може да се резервираат додека не го извршите купувањето.

Изберете величина

  • 1-3 months (62 cm)
  • 3-6 months (68 cm)
  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)

Стави во кошничка