БЛУЗОН СО ЦВЕТНА АПЛИКАЦИЈА

999,00 ден

Блузон со кружен изрез и долги ракави. Ребрести рабови. Цветен дезен на предниот дел и ознака.

Школко-бела | 0208/606

Изберете величина

Овој производ е поголем од вообичаеното.

Стави во кошничка