БЛУЗОН СО УКРАСНИ КАМЧИЊА BRATZ®

1.190,00 ден

Блузон со заоблен изрез и долги ракави. Има принт BRATZ® и украсни камчиња на предниот дел.

Светлосина | 0208/604

Изберете величина

Стави во кошничка