БЛУЗОН СО РЕЛЈЕФЕН СЛОГАН

1.190,00 ден

Блузон со кружен изрез и долги ракави. Ребрести рабови. Испакнат слоган на предниот и задниот дел.

Бледа небесносина | 9144/601

Изберете величина

Стави во кошничка