БЛУЗОН СО РЕЛЈЕФЕН СЛОГАН

1.190,00 ден
699,00 ден

Блузон со долги ракави, кружен изрез и ребрести рабови. Испакнат отпечатен слоган на градите и задниот дел.

Портокалова | 1212/600

Изберете величина

Стави во кошничка