БЛУЗОН СО ЛОГО

629,00 MKD

Блузон со кружен изрез и долги ракави со манжетни. Контрастен принт на предниот дел. Ребрести рабови.

Црвена | 1880/526

Изберете величина

 • 3-6 месеци (68 cm)
 • 6-9 месеци (74 cm)
 • 9-12 месеци (80 cm)
  Coming soon9-12 месеци (80 cm) - Ќе ве информираме кога ќе го има на залиха
 • 12-18 месеци (86 cm)
  Coming soon12-18 месеци (86 cm) - Ќе ве информираме кога ќе го има на залиха
 • 18-24 месеци (92 cm)
 • 2-3 години (98 cm)
 • 3-4 години (104 cm)
 • 4-5 години (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка