БЛУЗОН СО ЛИЦЕ ОД КУКЛА

1.190,00 ден

Дуксер со долги ракави, заоблен израз, ребрести рабови и предна апликација.

Бисерно сива | 9144/600

Изберете величина

Стави во кошничка