БЛУЗОН СО КУКЛА И УКРАСНИ КАМЧИЊА

1.190,00 ден

Блузон со кружен изрез и долги ракави. Има принт со контрастна ткаенина и украсни камчиња на предниот дел.

Розева | 5350/607

Изберете величина

Стави во кошничка