БЛУЗОН СО КАЧУЛКА LILO & STITCH © DISNEY

1.190,00 ден

Блузон со кружен изрез и долги ракави. Ребрести рабови. Испакнат принт од LILO & STITCH © DISNEY на градите. Ознака на ракавот.

Екру | 0208/602

Изберете величина

Стави во кошничка