БЛУЗОН СО ИСПАКНАТИ ШЕВОВИ

1.190,00 ден

Блузон со висока јака и долги ракави со манжетни. Закопчување со патент на горниот дел. Шев и текстуриран отпечатен слоган на градите. Еластичен долен раб.

Средно-сина | 9006/829

Изберете величина

Стави во кошничка