БЛУЗОН СО ВИЛИНСКО КОЊЧЕ

1.190,00 ден
699,00 ден

Блузон со долги ракави и кружен изрез. Извезен мотив со дезен на предниот дел. Ребрести рабови.

Школко-бела | 5350/627

Изберете величина

Стави во кошничка