БЛУЗОН ОД ТЕХНИЧКИ МЕШАН МОДАЛ

1.290,00 ден
899,00 ден

-30%Од 26.06 во 21:00

Блузон со долги ракави и висока јака. Патент на градите и испакнат слоган на предниот дел. Техничка ткаенина со 42% модал.

Зелена | 8054/606

Изберете величина

Стави во кошничка