БЕРМУДИ СО ЦВЕТЕН ВЕЗ

999,00 ден
-37%
629,00 ден

Бермуди со еластичен појас и предна врвка. Дезен преку цела површина со цветен вез.

Бела | 6080/733

Изберете величина

Стави во кошничка