БЕРМУДИ СО ЦВЕТЕН ВЕЗ

449,00 ден

Бермуди со еластичен колан и прилагодливи врвки. Предни џебови. Извезена цветна апликација на шевот.

Боја: Среднорозева | 0722/566

Изберете величина

Стави во кошничка