БЕРМУДИ ОД ЖАКАРД СО ЦВЕТЕН ДЕЗЕН

1.190,00 ден
-41%
699,00 ден

Бермуди со еластичен колан и предна врвка. Карнери. Цветни извезени мотиви по целото парче облека.

Екру | 6019/103

Изберете величина

Стави во кошничка