XHUP TREÇEREKËSH I FRYRË ME KAPUÇ

Xhup treçerekësh me mbushje me pendë dhe pupla. Jakë e ngritur me kapuç dhe mëngë të gjata me mansheta të rregullueshme me shirit ngjitës. Xhepa me fileto me mbërthim me zinxhir në ijë dhe detaj me xhep të brendshëm. Mbërthim i përparmë me zinxhir të fshehur nën kapak me perçina.

9.990 ALL4.990 ALL-50%

Ngjyra Kaki | 0706/404

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë