XHUP ME MBUSHJE WATER REPELLENT

Xhup teknik me mbushje në pjesën e brendshme. Jakë e ngritur dhe mëngë të gjata me mansheta me llastik nga brenda. Xhepa me kapak në ijë dhe detaj xhepi i brendshëm. Palë me finiturë llastiku. Mbërthim i përparmë me zinxhir të fshehur nën kapak me shirita ngjitës.

9.990 ALL1.990 ALL-80%

Ngjyra Kaki | 9870/650

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë