XHUP ME MBUSHJE ME KAPUÇ

Xhup sportiv me kapuç me mbushje nga brenda, i bërë me pëlhurë me strukturë ripstop, rezistente ndaj grisjes.

Jakë e ngritur me kapuç të çmontueshëm dhe të rregullueshëm me llastik. Mëngë të gjata me mansheta fundore të rregullueshme me shirit ngjitës. Xhepa me mbërthim me zinzhir në gjoks dhe me kapak në ijë. Detaje me xhepa të brendshëm. Pjesa e poshtme asimetrike. Mbërthim i përparmë me zinxhir të fshehur nën kapak me kopsa me sustë.

9.990 ALL2.990 ALL-70%

Ngjyra E zezë | 1732/300

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë