XHINSE Z1975 BAGGY ME KOPSA

Xhinse me shtrat të lartë dhe bel elastik. Xhepa të përparmë anësorë dhe xhepa pllakë të pasmë. Mbërthim i përparmë me kopsa metalike.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 15% pambuk i ricikluar.

3.490 ALL

Ngjyra E kaltër e zbehtë | 5862/056

Zgjidh masën

  • 32
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë