XHINSE TË BUTA TË LIRSHME

Jeans me shtrat të lartë dhe bel elastik. Xhepa të përparmë dhe xhepa të jashtëm mbrapa. Mbërthim i përparmë me zinxhir dhe kopsë metalike.

3.490 ALL1.790 ALL-45%

Ngjyra E zezë e zbehtë | 5862/152

Zgjidh masën

  • 32
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë