XHINSE MOIM FIT TË GRISURA

Xhinse me shtrat të lartë dhe pesë xhepa. Detaj me grisje përpara dhe prapa. Pjesa fundore me tegel të shqepur. Mbërthim i përparmë me zinxhir dhe kopsë metalike.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% pambuk organik.

3.490 ALL

Ngjyra Blu marinari | 4365/067

Zgjidh masën

  • 32
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
  • 46

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë