XHAKETË IMITIM LËKURE

Xhaketë imitim lëkure me jakë me kapakë dhe mëngë të gjata. Mbërthim me zinxhir të kryqëzuar përpara dhe perçina poshtë. Xhepa të përparmë.

3.990 ALL

Ngjyra E zezë | 4341/607

Zgjidh masën

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë