VELVET PIGMENT LIP GLOSS

Lip fully. Ky produkt me teksturë të kadifenjtë i vesh buzët me një ngjyrë intensive dhe me një shkëlqim rrezëllitës në të njëjtën kohë që u jep një vëllim delikat.
Një formulë kremoze dhe jashtëzakonisht e rehatshme që ofron një finiturë të shndritshme, intensive dhe të qëndrueshme.

643 SYMPHONY | 4130/318

1.090 ALL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë