TRUPORE VELVET ME SHKËLQIM

Trupore me jakë të lartë dhe mëngë të gjata. Detaj me rrudha. Mbërthim në pjesën e poshtme me kopsa me sustë.

2.990 ALL790 ALL-70%

Ngjyra Gri | 7969/251

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë