TRUPORE STAMPIM ME PALMA

Trupore me jakë të rrumbullakët dhe pa mëngë. Mbërthim me kopsë në sup dhe perçina poshtë. Stampim all over. Finiturë me llastiqe.

JOIN LIFE Care for water: e prodhuar duke përdorur më pak ujë.

E verdhë e hapur | 5767/599

1.790 ALL-40%990 ALL
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • 1-3 months (62 cm)
  • 3-6 months (68 cm)
  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë