TRUPORE ME BLLOQE NGJYRASH Detaje

 

Lejla - 5039/418

Trupore me jakë të rrumbullakët dhe pa mëngë. Detaj i çarë përpara. Mbërthesë poshtë me perçina.

GJATËSIA E MODELIT: 177 CM

Zgjidh masën

  • Përbërja dhe kujdesi për produktin
  • Shih nëse gjendet në dyqane
  • Dërgesa, shkëmbime dhe kthime
  • Ndaj

TRANSPORTI FALAS ・ KTHIMI FALAS

Opsioni "Shiko disponueshmërinë në dyqan" do të jetë përkohësisht i çaktivizuar.
Pamje 1 nga TRUPORE ME BLLOQE NGJYRASH të Zara-s