TRIKO ME THURJE GËRSHET

Triko me thurje me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Mbërthesë me kopsa në pjesën e përparme.

1.990 ALL

Ngjyra Ngjyrë patëllxhani | 6458/606

Zgjidh masën

  • 0-1 months (56 cm)
  • 1-3 months (62 cm)
  • 3-6 months (68 cm)
  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë