TRIKO LESH MERIN

Pulovër i gjerë i thurur me fije leshi. Jakë e rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Finitura me llastik.

4.990 ALL1.290 ALL-70%

Ngjyra Kafe/miu | 7148/311

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë