TRIKO E THURUR BAZIKE ME JAKË GJYSËM GOLF

Pulovër i gjerë i thurur me filaturë leshi. Jakë gjysmë golf dhe mëngë të gjata. Finitura me llastik.

3.990 ALL

Ngjyra Ngjyrë shege | 4566/301

Zgjidh masën

  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë