TOP ME THURJE QËNDISJE ME LULE

Top me thurje me jakë të rrumbullakët dhe pa mëngë. Motive me qëndisje.

1.290 ALL590 ALL-50%

Ngjyra Ngjyrë natyrale | 6458/496

Zgjidh masën

  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë