TOP I SHKURTËR SEAMLESS

TOP LIMITLESS CONTOUR COLLECTION

Top i shkurtër konfeksionuar me pëlhurë që përshtatet në konturin e trupit tuaj me dekolte të rrumbullakët dhe tiranda të holla të dyfishta.

990 ALL

Ngjyra Çokollatë | 1014/300

Zgjidh masën

  • XS-S
  • M-L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë