STREÇE PUNIM LLASTIKU LULE TË VOGLA

Streçe me bel elastik me aplikim me fjongo përpara dhe flutur. Finiturë me tegel me valëzim në palë.

1.290 ALL490 ALL-60%

Ngjyra Rozë e lehtë | 0485/545

Zgjidh masën

  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë