STREÇE ME THURJE LLASTIKU

Streçe me bel elastik dhe aplikim me lidhëse në pjesën e përparme. Xhep tip pllakë në pjesën e pasme. Finiturë me palë të përthyer. Detaj etikete.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 50% viskozë Join Life.

1.790 ALL

Ngjyra E kaltër e mesme | 6458/555

Zgjidh masën

  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë