STREÇE LLASTIK

Streçe llastiku me qemer elastik dhe aplikim me fjongo përpara. Finiturë me palë të përthyer.

JOIN LIFE Care for fiber & water: të paktën 50% viskozë Join Life.

1.790 ALL

Ngjyra Vjollcë e çelur | 6458/565

Zgjidh masën

  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë

Mund të të pëlqejë edhe