SANDALE ME TABAN LËKURE ME PERLA Detaje

 

E zezë - 2602/510

Sandale të sheshta lëkurë me ngjyrë të zezë. Prerje lëkure. Dy rripa të përdredhur në pjesën e përparme me detaje me perla. Taban me mbushje.

AIRFIT®. Taban teknik fleksibël shkume përbërë nga lateks, modeluar për të ofruar rehati më të madhe.

Lartësia e takës: 1,1 cm.

Zgjidh masën

  • Përbërja dhe kujdesi për produktin
  • Shih nëse gjendet në dyqane
  • Dërgesa, shkëmbime dhe kthime
  • Ndaj

TRANSPORTI FALAS ・ KTHIMI FALAS

Opsioni "Shiko disponueshmërinë në dyqan" do të jetë përkohësisht i çaktivizuar.
Pamje 1 nga SANDALE ME TABAN LËKURE ME PERLA të Zara-s
Pamje 2 nga SANDALE ME TABAN LËKURE ME PERLA të Zara-s
Pamje 3 nga SANDALE ME TABAN LËKURE ME PERLA të Zara-s
Pamje 4 nga SANDALE ME TABAN LËKURE ME PERLA të Zara-s
Pamje 5 nga SANDALE ME TABAN LËKURE ME PERLA të Zara-s
Pamje 6 nga SANDALE ME TABAN LËKURE ME PERLA të Zara-s