RRIP FLOKËSH TURBAN JACQUARD

Rrip flokësh turban me llastik dhe nyjë.

1.290 ALL

Ngjyra E zezë | 8585/214

Zgjidh masën

  • S-M

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë