PULOVËR OVERSIZE PAMBUKU

Pulovër e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata me finitura llastiku. Finiturë me palë të përthyer.

3.990 ALL

Ngjyra E zezë | 0048/400

Zgjidh masën

  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë