PULOVËR ME STRUKTURË LIMITED EDITION

Pulovër me thurje me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Detaj me motive me qëndisje.

3.490 ALL590 ALL-80%

Ngjyra Portokalli | 5755/700

Zgjidh masën

  • 6-7 years (120 cm)
  • 8-9 years (130 cm)
  • 9-10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë